תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר  מתפתחים בתנועה של איתן לרנר , אתר הבית של המרכז הנוירו-תנועתי הישראלי לשיטת פלדנקרייז ולמבוגרים ושיטת ענת בניאל לילדים עם צרכים מיוחדים.
שימושכם באתר ובשירותים המוצעים בו כפוף לקבלתכם המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן.

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה או עם מורה לפלדנקרייז או שיטת ענת בניאל.

מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר, בטרם הם פונים אל המומחה. לעיתים, התכנים מבטאים את עקרונות שיטת פלדנקרייז ואת הדעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, כראוי לתכנים בתחומי הרפואה והמשפט, תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת.
אחריות
המידע והתכנים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא.
התכנים באתר אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי איתן לרנר.
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, אפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.
בכל מקרה ספציפי, לרבות לעניין ביצוע איזה מהתרגילים המופיעים באתר- כל פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד.
איתן לרנר ומרכז מתפתחים בתנועה לא יהיו אחראיים בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר, כל עוד השימוש נעשה שלא בנוכחותו.
זכויות קניין רוחני
מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות היוצרים בתכנים, בתמונות, במידע, בעיצוב, בקוד המחשב המפעיל את האתר ובכל קובץ: גרפי, טקסטואלי או מולטימדיה המצויים באתר, (להלן "התכנים") שמורות ושייכות לאיתן לרנר. אין לעשות שימוש בתוכן כלשהו מהנמצאים באתר (בין אם מאמר, לוגו, תמונה וכיוב'), אלא ברשות מראש ובכתב מאת איתן לרנר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *