קצת עליי

                                    שלום לכם ,
קצת עליי
הוסמכתי כמורה לשיטת פלדנקרייז בשנת 1994 על ידי האיגוד הבינלאומי לשיטת פלדנקרייז.מאז 1992 אני מוסמך להוראה בקבוצות ולימדתי קבוצות במקומות רבים ושונים ברחבי גוש דן .

משנת 1994 אני מומסך לטיפולים אישיים בשיטה זו. בשנת 2014 הוסמכתי לאחר מספר ביקורים בארצות הברית, בשיטת ענת בניאל לילדים עם צרכים מיוחדים

בשנים האחרונות אני מלמד  בקבוצות במועדון המרגנית ברמת גן, בגני תקווה ובקריית הממשלה בת"א ובמקומות נוספים.
במקביל אנ מנחה שיעורים קבוצתיים באוירה אישית ונעימה לקבוצות קטנות בסטודיו הפרטי בגבעתיים.
לעבודתי מספר מוקדי התמחות:
עבודה עם אמני במה, שחקנים מוסיקאים וזמרים על שיפור היכולת התנועתית וההבעה הקולית .במסגרת זו העברתי סדנאות רבות לשיפור היכולת הקולית והקשר שלה ליציבה טובה הן לזמרים כמו חני ליבנה ואחרים והן לשחקנים . בשנים האחרונות לימדתי בבית צבי סטודנטים למשחק שיעורים שבועיים למודעות באמצעות תנועה בשיטת פלדנקרייז.
עבודה עם מבוגרים בכל קשת הגילאים על שיפור היכולת התנועתית והתפקוד. במסגרת זו מגיעים אליי אנשים המעוניינים לשפר את יכולותייהם הספורטיביות והאחרות ואנשים הסובלים מבעיות בתפקוד התנועתי או מכאבים כרוניים המגבילים את חופש התנועה ואיכות החיים שלהם.אני מטפל באנשים עם מגבלות לאחר פציעות או אירועים מוחיים, אנשים עם עקמת או בעיות גב אחרות , בעיות מפרקים , נשימה ועוד.
עבודה עם תינוקות וילדים הסובלים מסיבות שונות מעיכוב התפתחותי,מדלגים על שלבי התפתחות או בעלי צרכים מיוחדים. בעזרת עבודה עדינה אך מדוייקת ובעלת עוצמה העוקבת אחר ההתפתחות האנושית ודרכי התפקוד של המוח בעת למידה אני מצליח לעזור לילדים ותינוקות במצבים קשים ביותר ולשחרר בהם את היכול הטבעית להתפתח ולנוע למרות המגבלות.
במהלך השנים טיפלתי בהצלחה רבה בתינוקות וילדים הסובלים מבעיות מוטוריות שונות , היפוטוניה וגמישות יתר בדרגות חומרה שונות, עקמת עמוד השדרה, טורטיקוליס(הטייה צווארית) , תסמונות גנטיות, בעיות קשב וריכוז, בעיות בשינה ורגיעה ועוד.
כחלק מעבודתי אני מטפל ועובד עם תינוקות וילדים על הרצף האוטיסטי, תסמונת דאון ופיגור עם שינויים מדהימים בתפקוד והתנהגות בכל המישורים. 
לימודים והתמקצעות
בנוסף להשתלמויות לאורך השנים בתחומים השונים של השיטה למדתי בקורס למורים בכירים של יוחנן ריברנדט, מתלמידיו הראשונים של משה פלדנקרייז והוסמכתי ב 2014 כמטפל בשיטת ענת בניאל (טריינרית בשיטת פלדנקרייז ומורתי הראשונה שהתאימה את שיטת פלדנקרייז לעבודה עם ילדים ותינוקות עם בעיות וצרכים מיוחדים) בקליפורניה.
בעבודתי עם זמרים מוסיקאים ואנשי מכירות ושיווק בנושא ההבעה הקולית והקרה ליציבה, אני משתמש בנוסף לידע ולניסיון בשיטת פלדנקרייז בידע והניסיון שלי כזמר וקריין.
למדתי בביה"ס לשירת מקהלה במכללת לוינסקי והופעתי במסגרות של קבוצות א-קפלה, במקהלה הפילהרמונית של ת"א וכסולן ומנחה באירועים שונים.
ברקע שלי יש גם עבודה אינטנסיבית ופיתוח והקמת קבוצות תמיכה בתראפיה הפרימאלית והגישה הרגרסיבית של ג'ין ג'נסן – היבט זה בתפיסת עולמי וניסיוני מאפשר לי לטפל גם במטופליי בגישה עשירה וכוללת יותר.
תפיסת העולם שלי :
מוחנו הוא איבר נפלא הזקוק לתנועה וקשב על מנת להתפתח למצב מיטבי. כאשר יש בעיות, בעיקר בינקות ובילדות, ניתן באמצעות העבודה הנכונה והמדוייקת, לעורר את המוח להשתנות ולארגן את התנועה והתפקוד היומיומי וגם הגבוה יותר לרמות בלתי נתפסות כמעט של איכות.
בני אדם יכולים להשתנות בכל גיל ובכל מצב בכל היבטי חייהם ואני שמח להיות חלק מתהליך עמוק זה וללוות אותם בחיפוש ובמציאת הדרכים לשינוי ושיפור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *