אודות

שלום וברוכים הבאים לאתר הבית מתפתחים בתנועה  של המרכז הישראלי הנוירו-תנועתי לשיטת פלדנקרייז למבוגרים וענת בניאל לילדים עם צרכים מיוחדים

האתר משקף את תפיסת העולם שלי, אמונתי וניסיוני ביכולת של בני אדם בכל הגילאים ובכל המצבים להשתנות ולשפר את תפקודם, אופן וקלות תנועתם  ואת איכות חייהם.

בביקורכם באתר תוכלו להתרשם מניסיוני  בעזרה, הוראה, וטיפול בבני אדם אשר מעוניינים לשפר את יכולותייהם ומצד שני באנשים וילדים המתקשים מכל מיני סיבות להתפתח או לתפקד בצורה מיטבית.

תוכלו לקרוא מאמרים ופוסטים במדור מאמרים ובלוג, תוכלו לקרוא על ניסיוני וכן המלצות מוסרטות וכתובות של אנשים שלהם או לילדייהם עזרתי בעבר.

במדור פעילויות ושיעורים תוכלו לקרוא על סוגי  הפעילויות המוצעות על ידי לקהלים מגוונים : מבוגרים , שיקום לאחר פגיעות ועבודתי עם אמני במה : זמרים, שחקני, רקדנים ומוסיקאים.

במדור שיטת אנת בניאל לילדים עם צרכים מיוחדים וכלו למצוא מענה לשאלות ובעיות הנוגעות לילדים ותינוקות עם צרכים מיוחדים ועיכוב התפתחותי

אם אתם זמרים,קריינים ,רקדנים או מוזיקאים ,אמני במה או אנשי מכירות, מרצים או "סתם" מעוניינים לשפר את איכות השימוש בקול ובנשימה,אם אתם ספורטאים מקצועיים או חובבים המעוניינים לגלות דרכים מאתגרות ומסעירות לפעול בהרמוניה עם מוחכם וכ גופכם וללתפקד ברמה גבוהה יותר וללא פגיעה בעצמכם – בקרו במדור אמני במה, מופיענים וספורטאים .

אם אתם עובדים או מנהלים בחברה תוכלו למצוא בתת המדור סדנאות והרצאו וימי פעילות לחברות וארגונים, אפשרויות שונות ומגוונות לסדנא או יום בריאות וכייף לעובדייכם כגון סדנא לשיפור הישיבה הדינמית מול המחשב או סדנת קול לאנשי המכירות הנהלים ועוד.

אני מקווה שתמצאו תשובה למה שחיפשתם. בין אם זה טיפול בילד או תינוק המתקשה בתנועה או תפקוד קוגנטיבי או התפתחותי אחר, רצון לשפר הישגים ספורטיביים או אחרים, שיעורי קבוצות או שיעורים אישיים לשיפור היכולת, עזרה בשיפור ההבעה והתנועה אם הינכם אמני במה או סדנה עבור חברתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *